​22BET – Recenze & Hodnocení 2024

Reading time: 14 min (2635 words)

V posledních letech se objevilo několik nových sázkových poskytovatelů, keří mezi těmi již zavedenými těžko vyniknou. 22Bet je také jedním z takovýchto poskytovatelů, ale i tak tato společnost má několik opravdu unikátních prodejních způsobů.

Klony sázkových poskytovatelů se staly v posledních letech velmi oblíbenými. 22bet svůj business také začal jako určitý klon. Původně byt poskytovatel „kopií“ ruského poskytovatele 1xbet, který měl dokola právní problémy. Nicméně 22bet byl schopen se emancipovat a také si vybudouvat své jméno.

Poskytovatel s licencí v Curacau dovoluje svým uživatelům hrát s extrémně vysokými sázkami a nabízí také neuvěřitelný výběr sportovních akcí.

Navíc také u 22bet platí, že: Co můžete vsadit před zápasem, můžete také sázet během zápasu, a toto dělá nabídku poskytovatele takřka neomezenou.

 

22BET
22BET

✚ 22BET nabízí sportovní sázení s poměrně vysokými sázkami a výherními limity. ✚ Navíc tato sázková společnost nabízí sázet bez limitů! ➜ Fanoušci sázení, kteří chtějí hrát s vyššími sázkami a nechtějí řešit kompromisy s výběrem sázek s 22BET určitě nešlápnou vedle!

Zaregistrujte se nyní na 22BET

Obsah recenze 22BET

​Důležitá klíčová data & informace o sázkovém poskytovateli 22bet

Název společnosti:TechSolutions Group N.V.
Adresa:Abraham Mendez Chumaceiro Boulevard 50 P.O. Box 4750 Curacao
Založeno:2017
Propojené společnosti a dodavatelé:1xbet
Reg. číslo společnosti:144920
E-mailová adresa podpory:support@22bet.com
Živá podpora (chat):Yes – 24/7
Dostupné verze:Desktop, Tablet, Mobile
Dostupné aplikace:Android, iOS
Podporované platební metody:VISA, Mastercard, Skrill, Neteller, Webmoney, Bank Transfer, Bitcoin, Ethereum (and approx. 40 other cryptocurrencies)
Podporované měny:USD, EUR, GBP, CAD, INR

Je 22bet seriózní a důvěryhodný?

Testovali jsme 22bet velmi dlouhou dobu a zkusili jsme virtuálně všechny dostupné funkce tohoto sázkového poskytovatele. Po všem, co jsme s 22bet zažili, tento poskytovatel může opravdu být popsán jako naprosto důvěryhodný a seriózní a v některých aspektech je toto jedno z právě velkých pozitivních překvapení. Např. v rámci velmi rychlé výplaty výdělků.

Are 22bet licenced?

Nicméně, musí být předem zmíněno, že 22bet má licenci na Curacau a tudíž ne v rámci EU. Samozřejmě to má výhody a nevýhody, kde největší výhodou jsou vysoké limity na sportovní sázení a casion. Na 22bet jsme objevili fotbalové zápasy, na které jste mohli vsadit i přes půl milionu eur. 22bet je tudíž extrémně lukrativní poskytovatel, hlavně pro ty, co sázejí velké částky.

info box

Nevýhodou chybějící EU licence je, že některé země mohou tohoto poskytovatele ve středně dlouhé, či krátké době zablokovat. V těchto případech je samozřejmě doporučeno si výdělky vybírat co nejrychleji, aby vám tyto výdělky „nezamrzly“ na účtech.

22bet je tak či tak skvělou alternativou velkých, renomovaných sázkových poskytovatelů a je o to víc zajímavý, pokud chcete sázet na exotické ligy (také během zápasu!) a nebo sázet na sportovní akce s velmi vysokými sázkami.


Zajímavá nabídka sázek

Nabídka sázek je na 22bet více než zajímavá, jak před zápasem, tak během zápasu. Těžko nabízí některý z poskytovatelů více živých zápasů, než 22bet.

Navíc můžete sázet vysoké sázky i na menší zápasy. Pokud jsou limity na daný zápas sníženy a nabízí sázku max. 20 EUR, tak např. můžete počkat na drobnou změnu šancí a vsadit vzápětí na stejný zápas znovu.

To, že jsou přes 22bet pokryty hlavní (fotbalové) ligy a zápasy je téměř samozřejmostí. Tento poskytovatel ale má obrovskou nabídku i mimo toto, pokrývá např. také velkou část mezinárodního amatérského, mládežnického a dámského fotbalu.

22bet betting offer

Obrázek výše: drobný vzorek z téměř neomezené sázkové nabídky 22bet.Pokud používáte náš analytický nástroj živých statistik Overlyzer, je to ještě o to více vzrušující, hlavně protože dostanete podobné množství, vcelku mimořádných, dat z živých zápasů. Co najdete na Overlyzeru, často neumožňují ani poskytovatelé sportovního sázení – na 22bet ale s největší pravděpodobností najdete zápas dle vašich preferencí a k tomu právě danou sázku.

Nespočetné typy sázek a království pro Asijské sázení

Ti, kteří ještě nemají moc zkušeností s Asijským handicappingem nebo jiným Asijským sázením se to na 22bet rychle naučí. Rozsah Asijského sázení je jedinečný a dělá tak výběr sázek extrémně flexibilním – speciálně v živém sázení!

Hlavní 4 Asijské sázky na 22bet jsou:

 • Asijský Handicap
 • Celkový počet gólů (over/under)
 • Počet gólů vstřelených domácími (over/under)
 • Počet gólů vstřelených hosty (over/under)

Díky vysokému počtu nabízených Asijských sázek, můžou sázkaři v porovnání s jinými stránky sázet na 22bet o to více sebejistě. Jsou zde dobré cashback možnosti pro úplně všechny možnosti sázení a zvlášť pokud jste vysoce sázející, jsou Asijské sázky na 22bet dobrým způsobem, který minimalizuje risk sázení.

Jako pomoc při sázení během Over/Under doporučujeme ➜ Over/Under nástroj z OVERLYZERU.

Video: získejte výhodu při sázení na počet gólů s Over/Under nástrojem od OVERLYZERU

attention box

​Rychlejší výplata není dobrá volba

22bet nenabízí žádné speciální výhody pro rychlejší výběr. V tomto jsou oproti poskytovatelům jako Bet365 nebo Bet-at-home stále pozadu. Když jednou s 22bet vsadíte, měli byste s tím pokračovat.

Také zde byste stále měli mít v paměti možnosti dvojité šance nebo Asijských sázek. Tyto obvykle přináší menší šance, ale na druhou stranu více jistoty.


​Mnoho sázek a živých videí z exotických lig

22bet moc nenabízí živá videa z těch největších lig fotbalového světa. Tyto drahé licence náleží jiným, větším poskytovatelům.

Nicméně jako bonus k obsáhlým statistikám poskytovatel také nabízí živé přenosy zápasů z exotických lig. Během našeho testování a hodnocení tohoto poskytovatele se nám sledování těchto přenosů několikrát vyplatilo.

22bet live stats

Buď proto, že tým z Bhutanu spadl ve finální fázi a dostal další 3 góly, nebo proto, že trávník byl těžko „hratelný“ během sestupového duelu Tádžické ligy.

Kombinace Overlyzeru s 22bet je o to zajímavější protože také nabízíme vývoj zápasu s naším statistickým software.

Takže pokud využijete pro sportovní soutěže živá data s Overlyzeru s živými přenosy 22bet, abyste zůstali ve hře, máte nejlepší šanci na výhru.

Amatérské západy, stolní fotbal, mýdlový fotbal – zajímavé zábavné krátkodobé sázky

22 bet také nabízí – jak před zápasem, tak během něj – rozmanité „zábavné sázky“. Tzv. „ligy“ nabízené zde, jsou nabízeny téměř nepřetržitě a všechny jsou streamované. Toto jsou amatérské zápasy např. 2v2, 3v3, 7v7, ale také tu jsou jiné kuriozity jako stolní fotbal, fotbal v kleci a nebo dokonce mýdlový fotbal. I pro fanoušky tenisu nebo stolního tenisu se zde najdou podobné události.

Tyto zápasy jsou povětšinou streamovány z Ruska. Tyto rychlé zápasy trvají mezi 7 a 30 minutami a tak nabízí možnosti nadhodit hodně sázek během krátké doby. Nakonec 2v2 zápas s plným polštářem a mini góly během 2×10 min může skončit se skóre 25:23.

Nicméně, jsou pochyby zda jsou tyto zápasy vůbec naživo. Zaprvé, protože se vždycky konají během noci a zadruhé, protože vyrovnání úspěšné sázky je extrémně rychlé – jako kdyby byl zápas domluvený, či přednahraný.

Pro krátké pobavení se, např. nad mýdlovým fotbalem, jsou tyto živé (?) přenosy super – ale nevsázejte si zde moc vysoké sázky, protože výdělky na těchto hrách závisí na spoustu drobnostech a nemohou být popsány jinak než loterie.

info box

Můžeme jen doporučit „Držte se plánu!“ – Připojte se k Overlyzeru, registrujte se k několika poskytovatelům sázek, pokud je potřeba a ověřte si, že se vždy držíte svého bankroll managementu. Toto je cesta k udržitelnému úspěchu v rámci sportovního sázení!


​Jednoduché vklady a výběry

Vklady a výběry jsou v 22bet vcelku jednoduché. V závislosti na typu platby možná budete muset vyplnit krátký KYC formulář před prvním vkladem, toto je příklad Klarny.

V jakémkoliv případě jsou způsoby vkladu rozdílné a jsou zde také různé možnosti pro různé země, ale ty můžete zobrazit či skrýt, abyste si přehled udrželi přehledným. Toto platí také pro téměř 40 kryptoměn a sázkových kanceláří, se kterými můžete peníze vkládat i vybírat!

tV rámci rozmanitosti kryptoměn, v rámci 22bet se nejvíce využívá těchto 7:

 1. Bitcoin
 2. Litecoin
 3. Dogecoin
 4. Dash
 5. Etherum
 6. Ripple
 7. Binance (BNB)
attention box

Je důležité zmínit, že nepotřebujete nutně 22bet, abyste zvětšili své krypto portfolio: s Bitcoinem, Ethereem apod. můžete vybrat jen tolik, kolik jste v této měně vložili.

Ale hlavně to není vůbec nutné řešit, protože standardní výběr přes banky funguje v 22bet výborně a super rychle. Po zadání dat pro SEPA platbu máte peníze na účtě během pár minut. To je také důvodem, proč je 22bet extrémně skvělou možností pro bookmakery – i pro hedging!

​Nejdůležitější platební metody v 22bet

22bet payments

Celkově je v 22bet rozsah metod vkladů či výběrů velmi zajímavý a dalším pozitivním faktorem je, že poskytovatel si za vklad či výběr neúčtuje žádné poplatky.

Takže dostanete přesně to, co očekáváte bez nějakých nepříjemných překvapení a navíc takto můžete sázet téměř okamžitě. Vklad trvá pouze minutu a vložené peníze máte samozřejmě hned k dispozici pro sázku.


​Zajímavý bonusový systém

Bonus pro nové zákazníky 22bet aktivujete těmito 4 kroky:

 • Krok 1: Klikněte na „REGISTER“ tlačítko nahoře v menu na 22bet
 • Krok 2: Vyplňte registrační formulář a otevřete si účet na 22bet
 • Krok 3: Vložte první vklad na sázkový účet
 • Krok 4: Návazný bonus (100 % a max. 122 EUR) je obratem přičten na váš sázkový účet

Pro bookmakera je tento bonusový systém celkem slabým bodem kvůli jeho podmínkám. Nemůžete od toho očekávat příliš.

Pokud, např., vložíte 100 EUR jako první vklad a dostanete tak 100 EUR jako bonus, musíte těchto 100 EUR 3x „otočit“, aby vám tyto peníze zůstaly.

Když vyhrajete např. 1000 EUR v průběhu těchto alespoň 3 „otoček“ tohoto 100 EUR bonusu, stejně nedostane větší bonus než 100 EUR, takže v podstatě musíte hrát „zdarma“. Cokoliv co vyhrajete nad tuto částku, vám nezůstane.

Také, tyto bonusové body, které získáte v dlouhodobém měřítku, jsou nic ve srovnání s obrovskými možnostmi, které vám 22bet nabízí. I když vsadíte tisíce EUR, dostanete malý bonus v hodnotě jednoho, dvou, možná pěti EUR, které si můžete „vyzvednout“ 1x denně.

info box

Abyste se dostali k opravdu velkým bonusům a „dárkům“, musíte pracovat s opravdu vysokými sázkami. Poté můžete mimochodem dostat i VIP contact pro high rollers!

​Bonusové promo akce pro stálé zákazníky

Samozžejmě 22bet nemá jen bonusy pro nové zákazníky, i ti stávající si mohou užít více či méně zajímavých promo akcí.

V tomto směru stojí obzvlášť za zmínku tzv. “Friday Reload Sports Betting Bonus”. Každý, kdo si v některý pátek vloží peníze, si tyto vložené peníze může zdvojnásobit. Maximální částka je pak 100 EUR.

22bet reload bonus
Obrázek výše: každý pátek zákazníci 22bet dostanou bonus pro vklady na svůj sázkový účet.

Všechno bonusové promo pro zákazníky 22bet z první ruky

Sportovní sázení:

 • Uvítací bonus
 • Reload bonus každý pátek
 • Sériový bonus za sérii prohraných sázek
 • Boost akumulované sázky
 • Akumulovaná sázka dne
 • Slevový bonus

Casino:

 • Bonus za první vklad
 • Týdenní závod od 22Bet
 • Denní zatočení zdarma

​Neuvěřitelně široká nabídka sportovního sázení

Už jsme do detailu probrali velmi širokou nabídku fotbalu na 22bet. Ale i fanoušci ostatních sportů zde nepřijdou nazmar. Stejně jako u fotbalu zde nenajdete pouze hlavní akce těchto dalších sportů, ale i ne tolik populární sporty, či menší akce jako amatérské zápasy či turnaje.

Pro příklad je velmi zajímavé, jak je na 22bet široká nabídka tenisu. Jsou zde vysílány i amatérské zápasy nižších ATP či WTA rankingů a tak nabízejí zajímavou alternativu.

22bet live tennis
Obrázek výše: téměř kdykoliv můžete na 22bet najít obrovský výběr live sázek na tenis

To samé platí pro U.S. sporty a další odvětví, jako futsal nebo národní fotbalové variace jako Gaelský fotbal nebo Australský fotbal. Také jsou zde v nabídce sporty, o kterých jste možná nikdy neslyšeli…


Dlouhodobé sázení: Výhoda oproti „těm větším“


I ti, kteří sází dlouhodobě, budou více spokojení s 22bet, než s většími poskytovateli.

Mezitím co bwin, Bet-at-Home nebo William Hill nabízí jen ty „větší“ ligy a akce v rámci jejich dlouhodobého sázaní, 22bet nabízí i ty menší turnaje a ligy. Můžeme zde najít i některé „neobvyklé“ dlouhodobé sázky. Např., pokud chcete sázet na politiku nebo TV shows.


​Férové předzápasové šance, několik živých pokladů

Poměr šancí u 22bet je nepochybně férový a drží tak krok s lídry v oblasti předzápasových sázek. Samozřejmě se vyplácení šancí liší dle různých kritérií. To jsou např. v první řadě typ sportu a důležitost akce, či zápasu.

info box

Např.: průměrný výdělek pro fotbalové sázky je jen pod 95 % na základě 22bet sázkových šancí. Mezitím top akce jako Champions League nebo Mistrovství světa či Evropy mají šance až 98 %, ale výplatní poměr pro méně známé ligy může spadnout až k 90 %.

V živých zápasech je poskytovatel o to více atraktivní, hlavně v rámci fotbalu a v kombinaci s živými výsledky z menších lig, které vám nabízí Overlyzer. Zde můžete pravidelně najít opravdové sázkové poklady, které s ostatními poskytovateli těžko najdete.

​Klíč šancí v rámci nabídky 22bet sázek dle sportů

SportPrůměrná výplataVýplatní MaximumVýplatní Minimum
Fotbal94,7%98,4%90,6%
Basketbal94,3%97,8%90,4%
Tenis94,1%97,6%90,3%
Hokej93,8%97,5%90,1%
Baseball93,7%97,5%90,0%
Volejbal93,4%96,8%89,5%
Tabulka: průměrné šance na 22bet rozpadnuté po sportech. Navíc, nejnižší a nejvyšší výplatní poměr pro každý případ


​Casino, Hrací automaty a hry

22bet si také vydobyl silné místo v rámci casino her a nabízí tak různé další hry od různých poskytovatelů.

​22bet Casino nabízí nejpopulárnější možnosti casina:

 • Ruleta
 • Automaty
 • Video poker
 • Live dealer
 • Blackjack
 • Loterijní hry
 • Různé jackpoty
 • Baccarat

22bet spolupracuje s různými poskytovateli casina a tak nabízí zajímavé počty nejlepších herních možností, které jsou momentálně dostupné v rámci online casin. 22bet kombinuje výhody mnoha casin v rámci jedné platformy.

Zde je drobný výběr 10 nejlepších poskytovatelů v rámci 22bet casino platformy:

22bet casino provider
Obrázek výše: nejznámější herní poskytovatelé v rámci 22bet Casina

​22bet Casino bonus pro nové zákazníky

V kontrastu s maximálním sázkovým bonusem nového zákazníka v hodnotě 122 EUR, v 22bet Casinu dostanete za první vklad bonus až 300 EUR!

22bet casino bonus
Bonusová nabídka 22bet pro nové zákazníky Casina z první ruky

Následující podmínky platí pro získání 22bet Casino bonusu:

 • Jen jeden bonus je vyplacen pro jednoho nového zákazníka
 • Minimální první vklad pro získání bonusu je 1 Euro
 • Casino bonus může dosáhnout až 300 EUR
 • I přes vyšší vklady je maximální bonus pro získání 300 EUR
 • Možnost „Participate in bonus offers“ musí být aktivovaná v sázkovém účtu
 • Bonusová částka musí být 50x „protočena“ v rámci Casino her

Další podmínky a vysvětlivky ohledně nového zákaznického bonusu jsou k nalezení v rámci 22bet Casino webu.

Počítají se do bonusových podmínek 22bet i hry z Live Casina?

Ne, žádné hry s live dealerem nemohou být využity v rámci požadavků 22bet bonusu „protočení“.

Dostanu 22bet bonus pro nového zákazníka v nezávislosti na typu vkladu?

S výjimkou různých kryptoměn jsou všechny způsoby vkladu vhodné pro započítání welcome bonusu.

22bet live casino

​Výhody a nevýhody 22bet Online Casina

Pro nalezení toho správného casina pro daný typ hráče musí být uděleno několik rozhodnutí.

Dva z nejdůležitějších bodů pro většinu hráčů casina je velikost výběru různých herních možností, také jako zda hra odpovídá vlastním zájmům, jak vysoký je bonus nového zákazníka a jaké jsou podmínky pro získání bonusu.

I když jsou ty nejdůležitější body naplněny, stále byste měli zvážit i ostatní aspekty před finálním rozhodnutím začít s casinem.

Abychom ulehčili hráčům casina rozhodování, dali jsme dohromady přehled výhod a nevýhod 22bet Casina:

button advantages

– Spolupracuje s mnoha poskytovateli casina
– Nabízí nejnovější a nejlepší hry
– Bez vkladových limitů
– Hry s velmi vysokými limity
– Vícero mobilních funkcí v rámci Casino aplikace
– Velký výběř živých přídavků v Casinu


button disadvantages

– Méně bonusových promo akcí pro stávající zákazníky
– Bonusové podmínky jsou striktnější, než u jiných casin


​Mezinárodní strategie

Fakt, že 22bet urychluje mezinárodní strategii, je vidět na první dobrou v rámci výberu jazyka. Nový poskytovatel je dostupný ve více jak 50 jazykových verzích a je tak zajímavý i pro hráče, kteří moc neumí anglicky.

22bet languages
Obrázek výše: dostupné jazyky na webu 22bet

​Uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní 22bet je založeno na designu jiných velkých sázkových poskytovatelů, ale tento poskytovatel se snaží na svou hlavní stránku toho dostat o něco více, co vás na počátku může zmást.

Nicméně si na rozhraní vcelku rychle zvyknete. Brzy si zvyknete také na docela širokou nabídku a ideálně se na dobré sázkové možnosti nepodíváte náhodou, ale víte přesně, po čem jdete.

Toto provedete ideálně přes vyhledávací funkci, která vám rychle ukáže všechny hry, které byste mohli hledat.

To samé platí také pro mobilní verzi, kde nás vyhledávací funkce zachránila a to v rámci našeho testu.


​Tipy a triky pro „Over“ sázky na 22bet

Pokud jste fanouškem „over“ sázek, pak vám 22bet nabídne mnoho zajímavých zápasů – zvlášť protože nabízí v rámci jejich sázkového programu také menší ligy s jasnými favority nebo pohárové soutěže.

Speciálně v pohárových soutěžích nebo přátelských zápasech před sezónou jsou zápasy, kde se očekává hodně gólů. V těchto případech se často stane, že před zápasové šance jsou nabízeny jen „over 2.5“ nebo „under 2.5“. V těchto případech „over“ není obvykle moc aktrativní.

Zde, nicméně, je doporučeno počkat do začátku zápasu. Poté obvykle 22bet rozšíří svou nabídku – nejen v rámci „over/under“ sázek, ale také o různé speciální sázky nebo Asijské sázky – cca 5 min před zápasem, kdy se zápas přepne z „předzápasového“ do „živého“ módu.

Čekání na toto nám v rámci našeho testu už přineslo nějaké výdělky. A také samozřejmě dává smysl následovat podmínky tlaku v prvních minutách zápasu. To nás přivádí zpět k našemu dynamickéhu software pro sportovní sázení, Overlyzeru.


Přečtěte si tento článek v jiném jazyce:

العربية
български
中文
Deutsch
Dansk
English
Suomi
Français
Ελληνικά
हिन्दी
Bahasa Indonesia
Italiano
日本語
Kiswahili
한국어
Bahasa Melayu
Nederlands
Norsk
Polski
Portugues
Română
Pусский
Svenska
Español
Srpski
ไทย
Türkçe
Yкраїнська
Tiếng Việt

18+Overlyzer is an abseits.at brand. All rights reserved.

HomeLiveOver/Under