15 найкращих стратегій ставок на спорт

Reading time: 28 min (5498 words)

Якщо ви вже досить добре вивчили основи ставок на спорт, саме час заглибитись у найпопулярніші стратегії ставок. Ми пояснимо вам, як успішно робити ставки на спорт із правильною стратегією та на що звертати увагу.

Щодо вибору правильної стратегії ставок на спорт, думки розходяться. Чи існує взагалі правильна стратегія для виграшу у ставках на спорт, чи краще просто бути гнучким у виборі? У будь-якому випадку, ми представляємо найкращі та найбільш перспективні стратегії для збільшення вашого прибутку від ставок з часом

Найкращий букмекер для ставок зі стратегією

Величезні коефіцієнти, широкий діапазон ставок та високі ліміти у надійній букмекерській конторі 22Bet

зареєструйтесь та отримайте бонус 122€
22BET
22BET

22Bet пропонує ставки на спорт з високими ставками та лімітами виграшів. Крім того, букмекерська контора пропонує широкий вибір ставок. 22Bet – це ідеальний вибір для клієнтів, які грають за вищими ставками і не хочуть йти на компроміс у виборі ставок.

22bet Огляд Зареєструйтесь у 22BET та отримайте бонус 122 €

Найкраща стратегія у ставках на спорт

Якщо ви вирішили робити ставки професійно – перше питання, яке виникає, це правильна стратегія ставок. Однак на це питання немає абсолютної відповіді, тому що те, що є гарною стратегією для одного гравця, може не підходити для іншого.

Багато гравців, які роблять ставки на спорт, дуже зосереджені на певному типі ставок. У цьому випадку основна увага гравців зосереджена на конкретному результаті гри. Наприклад, це може бути:

 • Ставки “більше/менше”
 • Ставки “більше/менше” на команду
 • Перемоги із форою, тобто перемоги з різницею у кілька м’ячів
 • Низькі шанси на виграш
 • Ставки на перерву
 • Ранні чи пізні голи

Це дуже спрощений підхід, тому що, сам розмір ставки або загалом обробка ставок і частота, з якою робляться ставки, також відіграють важливу роль у стратегіях.

Перш ніж почати робити ставки за певною стратегією ставок, важливо навчитися точно керувати банкролом та послідовно його дотримуватись. Це абсолютно найважливіший фактор в ухваленні рішення про послідовну ставку.

Це схоже на схуднення: завжди кажуть, що близько 30% залежить від фізичної активності та 70% від правильного харчування. Таким чином, можна сказати, що хороше управління банкролом – це «правильна дієта для ставок».

Тільки після того, як ви створили систему управління банкролом, яка працює на вас, ви можете приступити до тестування безлічі стратегій. Наприклад, ви знайдете детальну інформацію про систему ставок Фібоначчі, спеціалізовані стратегії в лізі, систематичні ставки на 1X, стратегії на домашніх аутсайдерів або ставки на пізні голи. Якщо вам цікаві ці теми, тут ви можете прочитати та дізнатися все про найпопулярніші стратегії ставок.

найкращі букмекерські контори для хайролерів


1. Обіграйте букмекерів за допомогою Overlyzer Live Tool

Онлайн-інструмент Overlyzer відображає моменти тиску у футбольних матчах з більш ніж 1000 ліг та змагань – у режимі реального часу. Це дозволяє користувачам Overlyzer відразу побачити, яка команда чинить більший тиск та домінує у грі.

Ці дані можуть дати вам вирішальну перевагу при ставках в реальному часі на наступний гол, їх кількість, та навіть на результат гри!

Overlyzer живі тренди для Англії та Німеччини… Англія забила три голи, коли чинила сильний тиск на Німеччину в останні 20 хвилин гри!

Синя лінія репрезентує тиск, який чинить команда господарів, а червона лінія репрезентує тиск, який чинить команда гостей.

«Коефіцієнт порушення гри» також інтерпретує, чи є гра більш наступальною чи більш оборонною, на основі різних статистичних даних та даних про живі виступи. У середньому, значення 30% або більше за всю тривалість матчу вказує на те, що гра ведеться агресивно та активно з ймовірною великою кількістю голів.

Більш докладне пояснення того, як ці показники працюють, ви можете знайти у нашому обліковому записі YouTube.


зареєструйтесь на Overlyzer та отримайте максимальну перевагу для ставок Live

Переможіть букмекерів!

2. 1X на домашній стратегії аутсайдерів

Стратегія ставок, яка була успішною в минулому, – це ставка на подвійний шанс 1X, якщо аутсайдер грає проти фаворита будинку. У цьому випадку ставка «1X» приносить хороші шанси та дуже цікаві можливості для отримання прибутку.»

» Зробіть ставку зараз та отримайте бонус €100 на Bet365

Стратегія ставок на перемогу господарів чи нічию

З цією стратегією вам навіть не доведеться вибирати та аналізувати ігри з абсолютними крайнощами та явними класовими відмінностями. Таким чином, вам не обов’язково робити ставки проти “Барселони”, “Баварії” або “Ювентуса” у якості гостьової команди. Тут ми, ймовірно, відійдемо від вартісних ставок. Навіть якщо ми виберемо команди, які не є великими аутсайдерами, але все ще є аутсайдерами за коефіцієнтами, ми знайдемо дуже цікаві коефіцієнти між 1,60 і 2,50.

Як і з усіма ставками, важливо заздалегідь проаналізувати і не йти наосліп на якусь команду. Слід, звичайно, враховувати статистику, заздалегідь мати інформацію про травми та дискваліфікації, а також поточну форму команд. Не можна недооцінювати домашню перевагу аутсайдера, для якого ігри перед своєю аудиторією проти «більшого» також є особливою мотивацією, оскільки вона приносить ще одну невелику перевагу господарям поля. Особливо, коли відповідний фаворит нещодавно показав себе хитким проти «менших», ви безперечно зможете знайти цінність у такій ставці на аутсайдера з подвійними шансами.

Якщо ви також приймаєте нижчі коефіцієнти, ви можете використовувати цю стратегію 1X для ігор зі збалансованими коефіцієнтами.


3. Стратегія олл-ін з коефіцієнтом 1,20

Ця стратегія ставок передбачає виграш численних ставок одну за одною та постійне використання максимальних пропозицій. Вона дає можливість заробити пристойні гроші. Але слід зауважити – усі гроші зникнуть, якщо ви програєте парі. Але якщо вам вдасться виграти 30, 35, а то й 40 разів поспіль, ви отримаєте великі гроші!

All-in з коефіцієнтом 1,20 – стратегія ставо

Для цього ми використовуємо коефіцієнти близько 1,20 — в ідеалі слід шукати ставки, які ви граєте наживо. Як і у випадку зі стратегією ставок більш ніж на 1,5 гола в типових іграх «овер», тут ви можете почекати, поки коефіцієнти не дійдуть до бажаного рівня. Тут ідеально підходить ставка більше 0,5 – тобто ставка на те, що гра не закінчиться з рахунком 0:0. Як правило, після безгольових 30 хвилин ви отримуєте коефіцієнт 1,20 – залежно від матчу він може бути нижчим, але іноді й вищим. Звичайно, це вже ваш особистий вибір – за допомогою якого типу ставок ви хочете монетизувати свою послідовність ставок (або грошову гонку, як її ще називають).

Важливо, щоб ви завжди грали приблизно з одними і тими самими коефіцієнтами. Безумовно це стане випробуванням терпіння і спочатку буде не дуже вражаюче, але точної мети не існує – ви можете зупинитися в будь-який момент і отримати виплату свого виграшу. Наприклад, якщо ви почнете таку серію ставок зі ставки 10 € – це все, що ви можете втратити. Отже, тепер ви знаходите ставку з коефіцієнтом 1,20, виграєте її і відразу ж знову граєте на 12 євро, які ви виграли, з коефіцієнтами, близькими до цієї суми. Ви виграєте 14,40 €, які будуть вкладені в наступну ставку.

Прибуток буде ставати помітним дуже повільно, але з часом різко зросте, тому що ставка зростає все вище і вище. Якщо вам вдасться отримати 30 піків поспіль, ваші початкові 10 € стануть колосальними 2 373,76 €. Після 35 правильних виборів ми вже були б на 5 906,68 євро, а після 40 правильних виборів – на 14 697,71 євро!

Звичайно, так багато підказок поспіль – це малоймовірно, але погодьтесь, ця прогресивна стратегія ставок викликає гострі відчуття. Якщо ви не почнете послідовність ставок із занадто високою ставкою, ви не програєте багато, і, звичайно ж, при використанні цієї стратегії ставок є можливість розпочати справжню серію ставок.


4. Система 1-3-2-6

Система 1-3-2-6 схожа на іншу систему ставок із позитивною прогресією, відому як Паролі. Обидві передбачають збільшення ставок після виграшу, і обидві включають цикл ставок, який закінчується фіксованою точкою. Єдина реальна різниця полягає у фактичній послідовності ставок.

Існує не так багато систем, які легше зрозуміти ніж 1-3-2-6, тому її простота дуже подобається багатьом гравцям. Є також низка інших переваг, які сприяють її популярності.

Звичайно, як і у будь-якій системі ставок, є й мінуси. Нижче ми досліджуємо позитивні та негативні аспекти 1-3-2-6, а також деталі та способи їх використання.

Використання системи 1-3-2-6

Як і багато інших систем ставок, 1-3-2-6 була розроблена для ставок, за якими виплачується парна сума, як, наприклад, ставки на червоне-чорне в рулетці. Фактично, вона широко використовується на столі рулетки та в інших іграх казино, таких як баккара, ігри в кістки та блекджек. По суті, немає значення, для чого ви її використовуєте, за умови, що ви граєте з парними сумами.

Як згадувалося раніше, це дуже проста система. Все, що вам потрібно зробити – це налаштувати свої ставки на основі кількох простих правил. Перш за все, ви повинні вирішити, наскільки високою має бути ваша одиниця ставок. Як правило, після того, як ви встановили суму, яку готові програти за одну сесію, ваша одиниця ставок повинна становити від 2% до 5% цієї суми.

Наприклад, якщо ви хочете зіграти на загальну суму 500 євро, 10 євро буде розумною кількістю. Одиниця ставки – це сума, яку ви ставите на першу ставку у послідовності. Після кожної програної ставки послідовність закінчується, ви починаєте нову – і знову вставляєте одиницю ставки.

Якщо ви виграли ставку, ви коригуєте свою ставку відповідно до послідовності 1-3-2-6. Отже, якщо ви виграєте свою першу ставку, наступного разу ви збільшите свою ставку до 30 євро (три одиниці ставок). Якщо ви теж виграєте, ваша наступна ставка становитиме 20 євро. Якщо ви виграєте і це, наступного разу ви поставите €60. Таким чином у нас є послідовність 1-3-2-6.

Якщо ви виграєте четверту ставку поспіль, то послідовність буде завершено, і ви почнете все спочатку. Не забувайте – як тільки ви програєте, вашу ставку буде скинуто до одиниці ставки.

Це переважно все, що стосується системи ставок 1-3-2-6. Поки ви пам’ятаєте цей простий набір правил, у вас не повинно виникнути проблем із успішним використанням цієї системи.

Можливі результати 1-3-2-6

Оскільки ця система являє собою лише короткий цикл, можливих результатів небагато. А саме:

 • Програш першої ставки (загальний програш однієї ставки)
 • Першу ставку виграно, другу ставку програно (загальний програш двох одиниць ставки)
 • Перші дві ставки виграно, третю ставку програно (загальний виграш двох букмекерських одиниць)
 • Виграно перші три ставки, програно четверту ставку (беззбиток)
 • Виграно всі чотири ставки (загальний виграш 12 одиниць)

Отже, як бачите, лише два з можливих наслідків циклу пов’язані зі збитком. Програш відбудеться лише у випадку програшу першої чи другої ставки. Таким чином, щоразу, коли ви виграєте перші дві ставки, ви не можете знову програти у тому ж циклі.

Може здатися, що система 1-3-2-6 дає більше шансів заробити гроші, ніж програти, але це не так. На жаль, незважаючи на те, що система має деякі переваги, гарантованого прибутку немає.

Переваги та недоліки стратегії ставок 1-3-2-6

Мабуть, найбільшою перевагою схеми 1-3-2-6 є те, що вона дуже проста та легка в освоєнні. Якщо ви бажаєте використовувати систему ставок, яку не бажаєте ускладнювати, тоді це непоганий варіант. Крім того, ваша ставка не збільшується після програшу – це запобігає швидкій втраті грошей, особливо якщо ви ретельно вибираєте розмір своїх одиниць ставок.

Ще одна помітна перевага полягає в тому, що після зупинки послідовності після чотирьох послідовних перемог та подальшого повернення до одного юніту ви стикаєтеся з можливістю невеликої виграшної серії. Є шанс, що ви виграєте всі чотири рази поспіль, а якщо пощастить, то ваш виграш навіть перевищить програші за ставками, які були програні до цього.

Звичайно, ця система не позбавлена недоліків; найдивовижніший факт полягає в тому, що немає нічого, що могло б перевершити перевагу самого казино, що існує в будь-якому казино. Жодна система ставок не може цього зробити. Але це допомагає вам підтримувати дисципліну за допомогою набору правил, яких необхідно дотримуватись, тому що в підсумку вам все одно доведеться покладатися на свою удачу, щоб виграти. Якщо ви отримаєте неправильну послідовність результатів, ви програєте.

Система ставок 1-3-2-6 непогана в порівнянні з будь-якою іншою доступною системою, якщо ви приймаєте її такою, якою вона є. Ця система не гарантує, що ви виграєте, але може допомогти вам максимально використати свою удачу.


5. Система ставок Фібоначчі

Система ставок Фібоначчі — одна з багатьох стратегій ставок, які сьогодні доступні. Тут ми пояснюємо, про що йдеться.

Стратегія ставок Фібоначчі

Безперечно, ставки на послідовність Фібоначчі – це спірна концепція. Але є гравці, які роблять ставки на спорт та змогли досягти з ним великих успіхів. Ця стратегія пов’язана з деякими ризиками, але за наявності необхідної удачі та правильної інтуїції ви можете досягти успіху при використанні цієї стратегії.

Основна концепція ставок за послідовністю Фібоначчі проста: ставка на нічию. Якщо ви програєте, просто зробіть ставку на наступну нічию відповідно до певного ключа та почніть збільшувати свою ставку. Важливо, щоб коефіцієнт на нічию був вищим за 2,62 (точніше: 2,618); на щастя для тих, хто хоче використати цю стратегію, є багато ставок на нічию для цього мінімального коефіцієнта. Чим вища швидкість, тим краще.

Fibonacci Betting Strategy
Ставки після Фібоначчі

Якщо ви програєте, ви просто робите ставку на наступну нічию після послідовності Фібоначчі. Це послідовність чисел, у якій сума двох послідовних чисел дає наступне число; це робить послідовність Фібоначчі нескінченною послідовністю натуральних чисел. Ви можете знайти більше інформації про послідовність Фібоначчі у Вікіпедії.

Fibonacci numbers
Послідовність Фібоначчі

Отже, якщо ви починаєте ставити з 1 € на перший розіграш з коефіцієнтом > 2,62 і програєте, то наступного разу ви знову ставите 1 €, потім 2 €, потім 3 €, потім 5 €, потім 8 €, потім 13 € і так далі.

Математично зрозуміло, що кожен прибуток, який ви отримаєте із цією ставкою, компенсує попередні збитки, і ви навіть отримаєте чистий прибуток.

Приклад ставки Фібоначчі

Візьмемо приклад ситуації, коли ви програєте десять разів поспіль і виграєте свою ставку в одинадцятий раз. У цьому випадку ви вже програли 143 євро і, нарешті, успішно поставили одинадцяте число в послідовності Фібоначчі, 144, на ставку. Якщо ми припустимо, що успішна ставка мала коефіцієнт @ 2,80, ви виграєте 403,20 €. Ви поставили в цілому 287 €, отримавши чистий прибуток у розмірі 116,20 €.

Недолік цієї стратегії також очевидний. Якщо припустити, що ви програєте не десять ставок поспіль, а двадцять, то ви вже програли б на ставках 16 910 €. Це величезний банкрол, яким ви, звісно, ніколи не повинні ризикувати для такої послідовності ставок. Ви можете дізнатися більше про це у наших поясненнях з управління банкролом.

Система ставок Фібоначчі – наш висновок

Роблячи ставки за послідовністю Фібоначчі, ви залежите від своєчасного успіху. В іншому випадку ви зрештою більше не зможете дозволити собі ставки і втратите багато грошей. Звичайно, ця стратегія також може добре працювати. Наприклад, ви можете зосередитись на конкретній команді, яка, як відомо, часто грає внічию. Але виходячи чисто з теорії ймовірності, одного разу ви обов’язково потрапите в стадію, з якою вже не зможете впоратися у фінансовому плані.


6. Формула Келлі

Існує безліч ідей, концепцій та формул, які допоможуть вам розрахувати ідеальну ставку на ставку. Одна з них – формула Келлі.

Звичайно, це не гарантія того, що ви завжди ставитимете правильно, і оцінка ймовірного результату гри все одно залишається за вами. Але формула Келлі може допомогти вам вибрати розмір вашої ставки.

Так працює формула Келлі

1. Ви вибираєте гру чи подію та оцінюєте результат у відсотках
Приклад: Австрія перемагає Німеччину – ви оцінюєте цей результат із ймовірністю 20%.

2. Тепер ви шукаєте коефіцієнт для цієї події, який вам здається справедливим.

3. Потім ви вводите ймовірність та шанси у формулу Келлі та отримуєте з неї значення.

Візьмемо як приклад можливість виграшу 20% з коефіцієнтом @ 5,50.

Спочатку ми робимо математику, де ймовірність 100% дорівнює 1:

Kelly value calculation sportsbetting
Розрахунок вартості після Келлі

Тепер ми можемо продовжити розрахунок та знайти найкращу можливу ставку для цієї ставки. Формула, яка використовується для вибору розумної ставки, виглядає так:

Відсоток банкролу, що встановлюється = значення / (коефіцієнт – 1)

У нашому випадку це означає:

Kelly bankroll calculation sportsbetting
Розрахунок банкролу після Келлі

Цим Формула Келлі рекомендує, враховуючи ймовірність, яку ви визначили самі, та вибрані вами шанси, що вам слід поставити на цю подію 2,22% від вашого банкролу.

Тепер використання цієї формули також залежить від вашої оцінки ймовірності. А якщо ви вважаєте результат гри дуже ймовірним і тим самим значно збільшуєте значення, то може вийти так, що в результаті ви отримаєте 30% або навіть більше за свій банкрол. Звичайно, тут рекомендується зберігати обережність, тому що таким чином ваш банкролл може дуже швидко впасти.

Також можливо, що ви отримаєте негативний результат під час обчислення першого значення. Це відбувається, якщо ви робите надто низьку ставку з очікуваною ймовірністю виграшу на подію з надто низькими коефіцієнтами. В результаті ваше значення негативне, що означає тільки одне: якщо ви не впевнені в цьому, то ця ставка просто не окупиться.


7. Датчинг у ставках на спорт

Датчінг — це процес ставок на більш ніж один результат в одній і тій самій події, так що незалежно від того, який результат виграє, можна отримати прибуток. Це не слід путати з арбітражем, який включає в себе ставки на всі можливі результати події, щоб отримати гарантований прибуток. Це можливо тільки при використанні кількох букмекерських контор і тільки для кількох подій.

» Зробіть заставку зараз і отримайте бонус на Bet365

Датчінг ідеально підходить для подій з декількома результатами, коли ви думаєте, що можна розбити можливі результати на два або три; але теоретично ви можете робити ставки на будь-яку кількість результатів. Чем менше виборів ви робите в датчінгу, тим менше програвшів ви підтримуєте і тим більше прибутку ви отримуєте від них. Однак, вибираючи менше варіантів, ви збільшуєте свій ризик.

Датчінг краще всього використовувати, коли у вас є інформація або ви дуже сильно відчуваєте, що результат малоймовірний. Якщо ці малоймовірні результати мають величезні шанси, то датчінг не вартий того. Проте якщо ви вважаєте, що бажаний результат малоймовірний, то вибори, що залишилися, в датчингу приносять хороші дивіденди.

Визначення різних ставок в датчінгу

Основна характеристика датчингу полягає в тому, що ви виграєте однакову суму, але при всіх різних коефіцієнтах іноді буває важко визначити потрібні ставки.

Приклад:

Якщо ви покриваєте два вибори, один з 5/1 і один з 8/1, і бажаєте виграти 100 € незалежно від результату:

Розділіть коефіцієнти на десятичні дроби (6,0 і 9,0) і розділіть ставку на десятичні коефіцієнти.

100 € / 6,0 = 16,66 €
100 € / 9,0 = 11,11 €
Загальна ставка = 27,77 €

Крім того, у вас може бути уявлення про те, скільки ви хочете поставити на подію; в цьому випадку це близько 30 €. Ви знаєте, що ваша ставка на шанс 0,6 становить близько 20 €. Щоб розрахувати, скільки ви повинні поставити на інший результат:

20 € x (6,0 / 9,0) = Ставка на вибір з більш високим значенням. = 13,33 €

Тоді загальна ставка становитиме 33,33 €, і якщо виграє один із двох виборів, ви отримаєте 120 €.

Розрахувати комбіновані шанси в Датчингу

У датчингу важливо, щоб результати, на які ви робите ставки, мали комбіновані коефіцієнти. Щоб вибрати найкращі ставки, вам, як і раніше, необхідно враховувати шанси та вибирати події, в яких ваші комбіновані результати мають найкращі шанси на перемогу по відношенню до ваших коефіцієнтів, а не просто підтримувати всі результати, які, на вашу думку, можуть виграти.

Приклад:

Якщо ви ставите в цілому 100€, а повернення виграшної ставки становить 150€, то ви покриваєте всі свої результати з комбінованими коефіцієнтами 1/2 або 1,5 у вигляді десяткового числа.

Роблячи ставку на датчинг, ви вже розрахували свої ставки та загальний прибуток, щоб ви могли зробити ставку з однаковим доходом для кожного результату. Щоб отримати десяткові коефіцієнти для вашої ставки, ви просто поділяєте загальну суму ставки на свій дохід.

Може здатися складним оцінити комбіновані шанси, коли числа трохи більш випадкові, наприклад, виграш 279 € за ставку 82 €, але це дуже легко зрозуміти:

279 €/82 € = коефіцієнт 3,4, що становить приблизно 5/2.

Переваги датчингу

 • Пропонує нові можливості

Однією з найбільших переваг датчингу є те, що він створює нові можливості для отримання прибутку. В минулому ви, можливо, розбивали гонку на двох коней, але вибрати цих двох коней було нелегко, і тому ви залишили гонку. З іншого боку, ви могли здогадатися, що футбольний матч закінчиться з невеликою кількістю голів, але не були впевнені, чи варто ставити на 0:0 або 1:0. З датчингом ви можете отримати винагороду за обидві ситуації.

 • Все ще отримуючи цінність

Той факт, що ви ставите більш ніж на один результат, не означає, що ви не отримаєте жодної вигоди від своєї ставки. Якщо ви вважаєте, що фаворит з низьким рейтингом навряд чи виграє, то два або більше результатів із високим рейтингом у цій події можуть мати велику цінність. Якщо сумарний прибуток від комбінованої ставки більший, ніж ймовірність того, що ці результати виграють, ви створите цінність за рахунок датчингу.

 • Більше виграшних ставок

Роблячи ставку, ви знижуєте свої загальні шанси, але збільшуєте свої шанси на виграш своєї ставки. Теоретично це має призвести до більшої кількості виграшних ставок і, відтак, до частіших повернень ставок. Це допомагає захистити ваш обліковий запис для ставок від періодів посухи, а також має принести вам задоволення від ставок.

Недоліки датчингу

 • Ослаблення прибутку

Чим більше результатів ви робите у датчингу, тим більше ви знижуєте свої спільні шанси у кожній події ставок. Щоразу, коли ви вирішите додати нові результати, ви повинні враховувати той факт, що ваша ставка повинна покращитись, щоб можна було підтримувати певний рівень прибутку. Якщо ви використовуєте датчинг і не дуже часто виграєте, ви дуже швидко втратите свої гроші.

 • Зворотній датчинг

Зворотний датчинг звучить складно, але це лише датчинг для торгівлі. Тут застосовуються ті ж самі принципи: чим більше варіантів ви зробите, тим більша ймовірність того, що ваша ставка виграє, але тим менше грошей ви виграєте. І навпаки, чим менше результатів ви робите, тим менша ймовірність виграшу і тим вигідніша будь-яка виграшна ставка.


8. Ранній кешаут у ставках на спорт

Ви коли-небудь жалкували, що зробили ту чи іншу ставку та хотіли б якимось чином її відкликати? Чи, можливо, у вас були сумніви щодо здатності команди, за яку ви вболіваєте, справді утримати лідерство? Якщо ви відповіли «так» на будь-яке питання, то вам сподобається варіант дострокового виведення коштів. Ці властивості дають спекулянту більший контроль над вже зробленими ставками і зрештою можуть мати велике значення для загального банкролу, якщо ви правильно ставите свої карти. Більшість сайтів спортивних ставок часто називають дострокову виплату кешаутом.

Який варіант дострокового зняття?

Опція раннього виведення коштів дозволяє гравцям, які роблять ставки на спорт, знімати свої ставки достроково до того, як вони будуть розраховані. Таким чином, ви можете отримати прибуток або повернути частину своєї ставки, залежно від вашого вибору в той момент. Ця функція доступна, як тільки ви зробите ставку перед матчем або під час гри, і сума виплати коливатиметься залежно від подій, що відбуваються у грі.

Функція кешауту доступна для індивідуальних ставок та експрес-ставок, але зверніть увагу, що вона не поширюється на всі типи ставок, такі як результат (1×2) та деякі інші популярні ринки. Спекулянти можуть скористатися захоплюючою опцією, роблячи ставки на футбол, теніс, баскетбол, крикет, бейсбол і навіть на скачки – як на настільних комп’ютерах, так і на мобільних пристроях.

Коли робити дострокове виведення грошей

Якщо команда або гравець, якого ви підтримуєте, перебуває у виграшній позиції, але його програє супротивник, то вам обов’язково слід зробити кешаут та отримати відповідний прибуток, а не дивитися, як ваш потенційний прибуток та ставка зникають у повітрі. Ваш прогноз виявляється вірним, і ваш вибір втрачає перевагу.

В якості альтернативи, можливість виплати також може бути використана для обмеження збитків – це може бути дуже хорошою стратегією в довгостроковій перспективі. Якщо ваш вибір не виграє в даний момент, і здається, що нічого не зміниться, буде розумно вивести кошти якомога раніше, щоб ви могли бути впевнені, що повернете частину свого депозиту. Це може здатися непопулярною стратегією, але вона безперечно може допомогти спекулянтам залишатися на плаву протягом більш тривалих періодів часу.


9. Робіть ставки більш ніж на 1,5 гола.

За допомогою цієї стратегії ставок ви робите ставки на живі ігри на кшталт ставки «Більше 1,5 голів».

Стратегія ставок “живий тотал більше 1,5 голів”

Ставки в реальному часі на «більше 1,5 голів» — дуже вигідна стратегія ставок. Ця ставка має цікаву перевагу за рахунок розвитку коефіцієнтів. Перш за все, ви повинні зробити те саме, що і зі звичайними ставками більше/менше. Знайдіть гру, в якій ви очікуєте більше 2,5. Використовуйте цю стратегію ставок тільки для тих ставок, де ви очікуєте на це.

Перед грою шанси більше ніж 1,5 будуть дуже низькими. У деяких випадках вони не перевищують 1,20. Але поки йде гра і не забиті голи, ця ставка збільшується чи не щохвилини і стає все більш прибутковою. Тепер вам потрібно набратися терпіння. В ідеалі, як і за будь-якої ставки, ви повинні одночасно дивитися гру в прямому ефірі, щоб мати максимально можливу перевагу.

Тепер зачекайте, поки коефіцієнт ставки буде між 1,50 та 2,00. Чим вище, тим краще, але, звичайно, важливий час. Якщо гол забитий, ставка закінчується навіть не розпочавшись, і вам потрібно знайти нову гру. Ця стратегія працює тільки якщо 0-0 триває досить довго. Зазвичай вам доведеться почекати до 35-55 хвилин, щоб шанси більш ніж на 1,5 були справедливими. Тим не менш, ми рекомендуємо вам все ж таки робити ставки в першому таймі — важливо, щоб коефіцієнт був 1,50 або вище.

Ви проаналізували гру перед початком матчу та чекали більше 2,5. Якщо ви не зовсім помилилися, тут все одно будуть забиті голи. І ми з нетерпінням чекаємо на перший гол, як тільки ставка зіграє.

Якщо гол забитий досить рано після вашої ставки, то у вас є – принаймні, з більшістю букмекерів, які допускають це – вигідна стратегія виходу: коефіцієнти на тотал більше 1,5, звичайно, будуть падати після першого гола. Тепер ви можете отримати виплату ставки через кешаут, ви можете фактично продати її. Таким чином, ви обов’язково вийдете із плюсом.

Більш ризикований варіант — дочекатися другого голу і виграти парі. Тут звичайно бажано дивитися гру наживо. Якщо у повітрі є мета, ви все одно можете почекати та залишити ставку в силі. Якщо гра напружена, то ставку краще продати.

У будь-якому випадку, для такої стратегії бажано робити ставки у букмекерській компанії, яка припускає можливість виведення грошей у режимі реального часу.

Додаткову інформацію про ставки в режимі реального часу див. також у розділі ставок в режимі реального часу на нашій сторінці.


10. Орієнтуйтесь на лізі

Як згадувалося в інших повідомленнях, необхідно володіти достатньою інформацією про ігри, на які ви хочете робити ставки. Часто буває важко отримати детальну та достовірну інформацію, особливо якщо ви робите ставку на гру, в якій ви недостатньо добре знаєте команди, або взагалі не знаєте!

Станьте фахівцем ліги

Тому бажано спеціалізуватись на одній країні, в ідеалі навіть на одній лізі. У кращому випадку ви повинні вибрати лігу, в якій багато прямих трансляцій, гравці широко відомі та широко висвітлюються у ЗМІ. Якщо ви вирішите робити ставки тільки на ігри естонської ліги, то в довгостроковій перспективі це стане більше схожим на лотерею, ніж якщо ви спеціалізуєтеся на англійській Прем’єр-лізі або німецькій Бундеслізі.

Ринки ставок, які доступні для ставок на футбол

System BetsHandicap BetsLong-term BetsSpread Betting
Correct ScoreDouble ChanceHalf Time/Full TimeWin Bets/Place Bets
Asian HandicapOver/Under BetsLive Betting2-way/3-way Bets


Ви завжди робитимете ставки найкраще, коли знатимете все про лігу, її команди та головних героїв і стежитимете за ними тиждень за тижнем. Це єдиний спосіб переконатися, що ви знаєте все про події всередині команд, травми або дискваліфікації та їх наслідки. Звичайно, ви також можете спеціалізуватися на кількох країнах або лігах і стежити за ними з однаковим рівнем ретельності, але чим конкретніше і цілеспрямованіше ви аналізуватимете, тим краще для вас.

Ставки на ліги, які ви взагалі не знаєте та не аналізували заздалегідь, мало не підпадають під категорію «гемблінг». Мова йде не про цілком обґрунтований наступ події, який передбачено на основі знань, а скоріше про «сподівання».


11. Що таке грошові перегони?

Грошові перегони — це стратегія ставок, коли сума прибутку від виграшної ставки інвестується безпосередньо в наступну ставку. Зазвичай це триває за допомогою численних ставок, доки не буде досягнуто бажаної суми грошей.

Як ви граєте у Money Race?

Грошові перегони можуть проводитися з усіма можливими типами ставок. Однак у більшості випадків основна увага приділяється низьким коефіцієнтам і, відтак, «безпечним ставкам», щоб виграти якнайбільше ставок поспіль. В цьому випадку Money Race особливо цікава бетторам із великим банкролом. Якщо грошові перегони розпочати з досить високою початковою ставкою, ви збережете собі численні необхідні прибутки на шляху до поставленої мети. Однак, в той же час ризик втрати також є більшим.

Якщо ви вирішили почати грошові перегони з 20 € і завжди робите ставки на події з коефіцієнтом 1,20, вам знадобиться 22 послідовні виграші, щоб отримати більше 1000 €. Однак, якщо ви почнете зі ставки 100 €, після 13 виграних ставок з коефіцієнтом 1,20 ви перевищите позначку 1000 €. Це показано у цьому прикладі розрахунку:

 • 20 € x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 = 1,104.12 €
 • 100 € x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 x 1.2 = 1,069.93 €

За допомогою вищих коефіцієнтів грошова гонка, звичайно, теж може бути прискорена, але ризик втратити всі виграші значно вищий. Зазвичай, ви трохи змінюєте свою ставку; зрештою, у грошовій гонці також дуже важливо не божеволіти, а натомість добре дослідити, незважаючи на низькі шанси. Як і у випадку з усіма ставками, важливо робити ставку, коли ви впевнені, що результат дуже ймовірний. Навіть якщо ви сильно орієнтуєтесь на середній коефіцієнт, у нашому прикладі на ставку 1,20 – не проблема, якщо між ними 1,40 або 1,50. Тут також надзвичайно важливі дослідження та переконання.


12. Ставка на нічию

Нічия – не найпопулярніша ставка. Хоча б тому, що набагато веселіше святкувати перемогу команди.

Але: розіграші добре оплачуються! Іноді має сенс піти на нічию замість традиційного виграшу чи програшу. І кожна гра починається з нічиєї…

Betting on a draw
Ставка на нічию

Намагайтеся знайти ігри, в яких обом командам буде важко перемогти один одного. Наприклад, шукайте команди з найкращим середнім показником у лізі, які змагаються з найкращими командами вдома. Команда гостей має якості не програвати, але в той же час у них будуть проблеми, коли справа дійде до того, щоб фактично зігнути фаворита. У такій ситуації обидві команди задоволені нічиєю – і дуже часто так і буває.

Ще один швидкий і простий спосіб визначити потенційні нічиї – перевірити коефіцієнти азіатського гандикапу.

Шукайте ігри, в яких фора була встановлена на нуль (0) або на нічию. Це означає, що обидві команди були оцінені більш-менш однаково, і букмекери не хочуть давати жодній з команд фору. Подібні ігри закінчуються внічию частіше, ніж ви вважаєте.


13. Ставки на пізні голи

Наприклад, щодо ставок на пізні голи: шукайте ігри з явним фаворитом з коефіцієнтом виграшу із трьох результатів менше 1,30. У раунді ставок розподіліть ризик на максимальну можливу кількість ігор; очевидно, завжди будуть якісь несподівані втрати. Потім зробіть ставку на пізні голи у кожній із цих ігор. Більшість букмекерів пропонують такі ставки під назвою «Останній гол буде за 76-90 хвилин». За статистикою ви виграєте трохи менше 60% усіх цих ставок.

Також важливо відзначити, що ви завжди робите лише одиночні ставки. З комбінацією, якою б привабливо високою вона не була, ваші шанси на виграш різко падають.14. Спортивні ставки на кубкові ігри

«Я принципово не ставлю кубкові ігри» – таку фразу часто можна почути, але ніколи по-справжньому не зрозуміти, тому що, зокрема, видовищні кубкові бої пропонують дуже багато можливостей для гравців, які роблять ставки на спорт.

Давид часто зустрічається з Голіафом. По відношенню до великого клубу, нерідко цей дратуючий обов’язок, але для маленького клубу це безперечна гра року. І, таким чином, час від часу є можливість виграти добрі шанси та ставки з перевагою.

Pokal
Ставки на кубкові ігри

До кубкових ігор слід підготуватися більш ретельно. За часів YouTube та динамічних клубних сайтів, стежити за прес-конференцією перед грою дуже просто. Які гравці увійдуть до складу гри? Яких постійних гравців чи навіть зірок пощадили? Чи грає другий воротар? Чи матимуть шанс молоді гравці? Все перераховане вище – цікаві питання при пошуку прибуткової ставки.

Звичайно, це завжди залежить від підходу клубу, кубкові ігри – це завжди питання менталітету. Тож непогано проаналізувати останні кілька тижнів. Чи потрібно більшому клубу реабілітуватися після слабких ігор останніх тижнів? Можливо, він хотів би спочатку випустити пару на «маленькому» кубку? Наскільки кубковим є клуб в цілому? Є достатньо прикладів досить великих клубів, які роками і навіть десятиліттями страждали від «кубкового прокляття». Навряд чи є ще одна стратегія, де потрібно аналізувати більше, ніж у кубкових змаганнях.

Перевага, однак, полягає в тому, що будуть численні ставки, які при найближчому розгляді вважатимуться ставками з перевагою. Навіть якщо букмекери, ймовірно, через те, що вони не можуть самі планувати та попередньо аналізувати кожну гру, зберігають нижчі коефіцієнти у кубку та платять меншу комісію.

Але й це скрізь так. Зокрема, кубкові ігри, в яких різні букмекерські контори встановлюють різні ставки комісії, пропонують широке порівняння шансів. Це, у свою чергу, дає хорошу можливість познайомитися з новим букмекером, можливо, відкрити новий рахунок, щоб мати можливість використовувати ще більший діапазон коефіцієнтів у майбутньому.15. Ставки на живі ігри

В епоху смартфонів та мобільних додатків, живі ігри – це вишенька на торті для любителів спорту. Живі ставки дають можливість робити ставки на ігри або події в режимі реального часу. Це неймовірно захоплююче і може навіть перерости у справжній виклик із друзями. Але навіть тут не варто відхилятися від свого плану.

Live Icon
Живі ставки

Найважливіше у ставках у режимі реального часу – це те, що ви дійсно бачите гру. Тим часом, численні букмекерські контори пропонують прямі трансляції, права на які вони придбали за величезні суми грошей. І причина на це досить поважна: прямі трансляції залучають користувачів, генерують масовий трафік на сайт, а також залучають гравців робити ставки у самий розпал. Під час гри у вас немає часу надто багато думати, і ви не можете розрахувати вартість ставки наживо. Ви просто робите ставку.

Але це саме те, що ви повинні робити: ставтеся до ставок у режимі реального часу так само, як до звичайних попередніх ставок. Тут коефіцієнти часто змінюються дуже швидко, тому є сенс проаналізувати певний діапазон коефіцієнтів та розрахувати їх значення. Якщо під час гри шанси знаходяться у справедливому діапазоні, ви можете завдати удару. Ви також маєте перевагу в тому, що ви можете спостерігати за грою і навіть помічати, якщо щось змінюється в характеристиках гри. Звичайно, виконання перерахованого вище під час живої гри вимагає відносно великих зусиль і здатності концентруватися – цьому потрібно навчитися в першу чергу. Але як тільки ви опануєте свої навички та зможете швидко розрахувати вартість ставки, ви отримаєте багато переваг від ставок у реальному часі.

Щоб бути у безпеці, ви повинні використовувати лише «офіційні потоки» від постачальників ставок або телетрансляції для ставок у режимі реального часу. Букмекерська контора зазвичай випереджає вас на кілька секунд, коли ви використовуєте російську трансляцію для перегляду гри у прямому ефірі. І ці секунди іноді можуть мати велике значення.

Також зверніть увагу: навіть якщо ви можете переглянути гру на загальнодоступному телеканалі або навіть у прямому ефірі, букмекерські контори запланували затримку в кілька секунд при прийомі ставок; ви не можете бути швидше за букмекерів, натомість ви можете краще оцінити гру і майбутні ігрові сцени.Веселіться та удачі!


Прочитайте цю статтю іншою мовою:

18+Overlyzer is an abseits.at brand. All rights reserved.

HomeLiveOver/Under